Про меблеві оббивки

Загальні рекомендації:

– Не варто сушити та викручувати зйомні чохли у пральній машині. Прати при температурі нижче 40 градусів.

– Не варто шкрябати та сильно терти сухі забруднені участки

– Не варто застосовувати одразу декілька миючих засобів, а також самостійно застосовувати висококонцентровані спиртові миючі засоби

– Для забруднених участків доцільно використовувати губку, змочену мильним розчином. Після цього неодмінно просушіть мокрий участок.
Один із найпопулярніших видів оббивки – ВЕЛЮР  має чимало переваг: м’який, гарно лягає на дивани найвибагливішої форми, ніжний, приємний на дотик, велике розмаїття кольорів – від пастельних до кислотно яскравих.
ДОГЛЯД ЗА ВЕЛЮРОМ
Для регулярного догляду достатньо просто користуватись пилососом або м’якою щіткою. Забрудненя чистити засобами на водній основі. У випадку сильного забруднення можна застосувати 10% спиртовий розчин.

Не менш популярний і ШЕНІЛ. Він має плотну, не тягучу текстуру, що робить його стійким в експлуатації. Крім того, бавовна, що входить до його складу, надає йому антистатичного ефекту.Плюс – шеніл має високу стійкість збереження кольору. Вибір дизайну широкий – це і однотонні тканини, і різноманітні узори.
ДОГЛЯД ЗА ШЕНІЛОМ
Будь-які сухі забруднення видаляються за допомогою пилососа або м’якої щітки. У складних випадках можна застосовувати засоби на водній основі або мило.

МІШКОВИНА (РОГОЖКА) – різновид шенілу. Перехресне плетіння робить її цупкою, міцною, а також надає природнього, “домашнього” вигляду.

Приємна на дотик практична тканина – ФЛОК.  М’яка, приємна тканина, схожа до велюру і до замші водночас, виготовлена нетканим способом. Не боїться пазурців домашніх улюбленців. Не втягує вологу.
ДОГЛЯД ЗА ФЛОКОМ
Можна застосовувати хімічні миючі засоби. Інше- як у випадку з велюром.

А ось флок на мішковині

ЖАКАРД поєднує в собі натуральні і синтетичні волокна. Це одна із найміцніших тканин, що також чудово зберігає кольорову гаму протягом дуже довгого часу. Це одна із “дихаючих” тканин, що робить її особливо комфортною в користуванні.
ДОГЛЯД ЗА ЖАКАРДОМ

Не варто використовувати хімічні, спиртові засоби. Забруднення слід одразу видаляти губкою з використанням мила, після чого неодмінно просушити.

МІКРОФІБРА – зовні нагадує замшу. Висока стійкість до механічних пошкоджень, не “кудлатиться”, легка в догляді.

МЕБЛЕВА ЗАМША – зтканинна імітація натуральної замші, проте на відміну від неї, значно краще носиться. Суха чистка, протирання мікрофіброю. у крайньому разі – слабкий мильний розчин.

Share:

Залишити коментар

Your email address will not be published.

TOP